Sporting fixtures

september

fri06sep2:30 pmu8a & u9a vs papplewick (a)

wed11sep2:30 pmcolts A,B & C vs st joseph's (H)

fri13sep2:00 pmu8a tournament at brockhurst - 2pm start

fri13sep2:30 pmu8B & C vs holme grange (a)

fri13sep2:30 pmu9a & b vs holme grange & st andrew's (away at st andrew's)

wed18sep2:00 pmcolts a tournament at brockhurst - 2pm start

wed18sep2:30 pmcolts b & c vs woodcote house (a)

fri20sep2:00 pmu9a tournament at brockhurst - 2pm start

wed25sep2:30 pmcolts a tournament at dolphin school

wed25sep2:30 pmcolts b & c vs papplewick (H)

fri27sep2:30 pmu9a & b vs brockhurst (a)

fri27sep2:30 pmu8b vs holme grange c (h)

october

wed02oct2:30 pmcolts a & b vs st neot's (h)

wed02oct2:30 pmcolts c vs st neot's (a)

fri04oct2:30 pmu8a & b vs reddam (a)

fri04oct2:30 pmu9a & b vs reddam (h)

wed09oct2:30 pmcolts a vs reddam (H)

wed09oct2:30 pmcolts b & c vs reddam (a)

fri11oct2:30 pmu9a & B vs Daneshill (A)

fri11oct2:30 pmu8a & b vs daneshill (H)

wed16oct2:30 pmcolts a, b & c vs Dolphin School (A)

fri18oct2:30 pmu9a & b vs dolphin school (H)

fri18oct2:30 pmu8a & b vs dolphin school (A)

wed23oct2:30 pmcolts a, b & c vs waverley prep (H)

thu24oct2:30 pmhouse football

november

fri08nov2:00 pmu8a tournament at daneshill - 2pm start

fri08nov2:30 pmu8b vs st neots (A)

fri08nov2:30 pmu9a & b vs st neots (H)

wed13nov2:30 pmcolts a vs yateley manor (A)

wed13nov2:30 pmcolts b & c vs yateley manor (H)

fri15nov2:30 pmu8a & b vs st andrews (H)

fri15nov2:30 pmu9a, b & c vs st andrews (A)

wed20nov2:30 pmcolts a & b vs holme grange & st Andrews (H)

wed20nov2:30 pmColts C vs Holme grange & st Andrews (away at Holme grange)

thu21nov2:30 pmhouse cross country at blue coat school

fri22nov2:30 pmu8a & b vs yateley manor (A)

wed27nov2:30 pmcolts a vs st Georges (A)

wed27nov2:30 pmcolts b & c vs st Georges (H)

fri29nov2:30 pmu9a & b vs LVS (A)

fri29nov2:30 pmu8a & b vs LVS (H)

december

wed04dec2:30 pmcolts a & b vs LVS (h)

wed04dec2:30 pmcolts c vs lvs (a)